הויקינגים

אנדרסן היה ויקינג אכזרי. הוא היה ברוטאלי כל כך עד שיום אחד רוצץ את גולגולתה של אמו היחידה שנתנה לו חיים, אמו שאהב יותר מכל, כיוון שלא מיהרה מספיק לבשל את גולגולת אביו, שרוצץ 10 דקות קודם לכן, רק לשם השעשוע שבדבר.

אופציה א:
אבל כריסטיאן היה ויקינג אכזרי הרבה יותר. במלחמה נגד ה… (תחקיר) אומרים שהרג במו ידיו יותר ממאתיים אלף … (?) אנס את נשותיהם, ילדיהם ובעלי החיים שלהם.

אופציה ב:
אבל כריסטיאן היה ויקינג אכזרי הרבה יותר. פעם אחת כשרכב עם סוסתו האהובה מתילדה ביער, נקלע בטעות לכפר של … עוינים. הללו הקיפו אותו במעגל, יותר מ-400 מהם איימו שייכנע מייד שאם לא כן יבשלוהו לארוחת הערב. בסופו של אותו יום רוצץ את גולגולתם של 400 הגברים בכפר, אנס את נשותיהם ואת בעלי החיים שלהם, וכשחזר לסוסתו האהובה מתילדה, אנס גם אותה רק מכוח האינרציה.
גובהו של אנדרסן היה 2.5 מטרים, רק ב-20 סנטימטרים נמוך מכריסטיאן.
(לתאר שרירים, כוח לא אנושי ואת הקסדה עם הקרניים- תחקיר!).
אנדרסן וכריסטיאן היו מתחרים ביניהם בריצה, ברצח, בקפיצה למרחק, בביזה, בהרמת משקולות, באונס ובכל דבר למעשה. עדיין שריר וקיים היה ביניהם הויכוח לגבי גודל איבר המין, למרות שבאופן ברור זה של אנדרסן היה גדול ורחב בהרבה מפינו הצנום של כריסטיאן שבמצב רפוי היה אורכו היה 53 סנטימטרים בלבד.

הנס לעומתם היה ויקינג קטן, משורר.
(לברר אם היו לויקינגים מספר נשים או אחת, אולי אשתו של הנס מכה אותו, אשה גדולה ואימתנית.
אמנם גובהו היה 2 מטרים לפחות ויחסית לאדם רגיל היה מראהו מאיים למדי, אולם לעומת חבריו אנדרסן וכריסטיאן היה כמעט גמד

השלושה יוצאים יחד למסע ביזה, להנס קשה לפגוע באנשים, הוא יצור רגיש ובוכה לעתים קרובות. הוא מפחד מ-2 חבריו ומנסה להסתיר את טבעו האמיתי. חכם מהם לכן מצליח להערים עליהם כאילו הוא שודד/בוזז/עונס כמוהם ואף יותר.